پلیس +10 گیلان

پلیس+10 رشت

پلیس+10 رشت

پلیس+10 رشت
پلیس+10 رشت

خدمات پلیس +10 چیست؟

مهمترین خدمات پلیس +10 رشت عبارتند از:

مدارک مورد نیاز خلافی خودرو در مراجعه به دفاتر پلیس +10 سراسر کشور (مراجعه حضوری)

برای دریافت خلافی خودرو در مراکز پلیس + 10 به مدارک زیر نیازمندید. هر چند که در سال‌های اخیر راه‌های بسیار ساده تری مانند ارسال پیامک و اینترنت جایگزین مراجعه حضوری گردیده است.
  • كارت خودرو يا سند خودرو یا بيمه نامه خودرو

توجه: افرادی که مبلغ خلافی (صورت وضعيت خودرو) آنها بيش از 10 ميليون ريال (يک ميليون تومان) باشد می‌بايست به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایند.

  • تعرفه اجرائيات: 44،000 ريال (چهار هزار و چهارصد تومان(
  • تعرفه رسيدگی غير حضوري اجرائيات (بررسی کسر خلافی): 33،000 ريال (سه هزار و سیصد تومان(
  • بابت هر رديف خلافی قابل اعتراض 3،000 ریال (سیصد تومان) دريافت می‌شود.

توجه: در صورتی كه خلافی متقاضي بيشتر از 3 برگ باشد به ازاء هر برگ اضافه مبلغ 3،000 ريال (سیصد تومان) دريافت می‌شود.

پلیس+10 رشت
پلیس+10 رشت

استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک (پیام کوتاه  SMS) 

متقاضیان عزیز بمنظور دریافت و استعلام خلافی خودرو خود می توانند طبق تصاویر زیر عمل کرده و میزان جرایم رانندگی ،خلافی ماشین و همچنین نمرات منفی خود را دریافت نمایند.دقت داشته باشید که از عدد صحیح VIN و یا شماره ۸ رقمی بارکد را به سامانه پیامکی ارسال نمایید در غیر اینصورت جوابی دریافت نخواهید کرد

بدین منظور : پشت کارت خودرو خود را مشاهده کنید، یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی حک شده است. ابتدای این کد با IR آغاز می‌گردد.

اکنون می بایست این کد را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ از طریق SMS ارسال کنید.
پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال می‌شود.
توجه: هزینه هر پیامک ۳۵۰ تومان می‌باشد.

گرفتن خلافی ماشین با استفاده از تلفن

برای دریافت تلفنی خلافی ماشین خود با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس گرفته و میزان جرائم و تخلفات رانندگی خود را دریافت نمایید. همچنین می توانید با شماره گیری ۰۹۶۲۲ که شماره تلفنبانک ملی می‌باشد، نسبت به پرداخت خلافی خودروی خود اقدام نمایید.

پرداخت خلافی خودرو از طریق پیامک (دو روش)

روش اول

برابر اعلام معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با توجه به فعال بودن سیستم دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت، صورت وضعیت خلافی خودرو از طریق ارسال VIN مندرج در پشت کارت خودرو و درج یک کراکتر ستاره در آخر آن به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و امکان الکترونیکی قبوض بدون مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی میسر شد.
به مثال زیر توجه کنید
*12345678
این عدد را به همراه ستاره به ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ اس ام اس کنید.
روش دوم
همچنین می‌توانید با ارسال کارکتر # کد ۸ رقمی مندرج در کارت ماشین * و ارسال آن به ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت نمایید.
مثال
* IRBDN24Z2G1011201 #
این ترکیب را به 1101202020 پیامک کنید.
پلیس+10 رشت
پلیس+10 رشت

استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت

کافی به سایت پلیس راهور کشور مراجعه کرده و با وارد کردن شماره بارکد پستی مندرج در پشت کارت (مطابق با عکس زیر ) خودرو خود اقدام به دریافت خلافی خودرو کنید.

دقت داشته باشید 

  • بدلیل حجم بالای داده ها و عدم ارتباط آنلاین به بانک اصلی ،درحال حاضر بهنگام رسانی اطلاعات بصورت هفتگی مصوب و اجراگردیده است.
  • بعد از استعلام میزان تخلفات می‌توانید از طریق ارتباط با درگاه بانک ملی و با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام به پرداخت مبلغ جرائم خود نمائید.
  • در صورت پرداخت مبلغ جرائم از طریق این سایت اطلاعات با تاخیر 72 ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج خواهد شد که در بروزرسانی بعدی اطلاعات تخلفات سایت قابل رویت خواهد بود.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *